Autoři DevFridays

Seznamte se s autory vývojářských pátků

Ivan Ignáth BI - Team leader

Marek Hanáček PHP - Team leader e-commerce

V Pilulce se věnuji vývoji e-shopu. To jak na straně backendu tak na straně frontendu.

Marek Terešák PHP - Team leader backoffice

V pilulce jsem se pro tento rok stal teamleadrem a jsem velice zapáleným vývojářem. Na starosti mám běh našeho interního systému CRM, ERP (adminu) pro správu objednávek, produktového portfolia a podobně.

Oleg Nemna Team Leader of Mobile Development

V Pilulce mám na starost mobilní vývoj. Mým cílem je zvýšit kvalitu aplikací a zvýšení podílu mobilních zařízení na celkovém obratu. Snažím se pod sebou budovat kvalitní mobilní tým, který je připraven čelit veškerým výzvám. Aktuálně studuji dálkově druhou vysokou školu v oboru Umělá Inteligence (Neuronové sítě, Expertní systémy apod.), kde jsem zároveň Team leader skupiny programátorů zabývající se vývojem GAN sítí. Zbylý volný čas se snažím věnovat rodině, sportu a spánku.

Vítězslav Kiš Team Leader - Data Science & BI

V pilulce mám na starosti technologický stack projektu BI a experimentování s novou technologií vhodnou pro přípravu dat a pro BI analýzy. Zaměřuju se na businessový chod firmy, pro kterou se snažím vyladit používanou techologii. Připravuju agregovaná data pro reporty, provádím datové analýzy a hledám další efektní kroky k zajištění správného pohledu na firemní data. Ve volném čase se věnuji mixování a tvorbě elektronické muziky a také sportu.

Jiří Dědic PHP Developer

PHP Developer

David Bauer PHP senior developer

Martin Hegyi iOS Developer

V Pilulce mám na starosti mobilnú aplikáciu na iOS ktorá je napísaná v najnovšom Swifte. Pri programovaní sa snažím vždy myslieť out-of-the-box a držať krok s neustále sa meniacimi trendami vo vývoji iOS-u. Vo svojom voľnom čase sa venujem vývoju hry na štýl tower defense s použitím SpriteKit-u.

Matouš Vanča Android Developer

V Pilulce se starám o mobilní aplikaci pro Android. Baví mě sledovat novinky v oblasti mobilních technologií, především okolo Androidu. Rád si nové věci vyzkouším. Snažím se zdokonalovat nejenom aplikace, na kterých pracuji, ale i sebe.

Michal Čambor PHP - Team leader VMS

V Pilulce se se svým týmem věnuji vývoji interního systému pro komunikaci s dodavateli - VMS (Vendor Management System).